Zapraszamy do zapoznania się z naszym zespołem

Robert Mienkina Identi StomatologiaRobert Mienkina

Lekarz stomatolog, absolwent Akademii Medycznej w Warszawie w 1997.
Wieloletni wykładowca i asystent w Zakładzie Stomatologii Zachowawczej Akademii Medycznej W Warszawie.
Uczestnik licznych kursów i konferencji krajowych i międzynarodowych.

Małgorzata Prządka Barcińska

Lekarz dentysta z wieloletnim doświadczeniem, specjalista stomatologii zachowawczej z endodoncją. Warszawską Akadamię Medyczną ukończyła w 1998r a tytuł specjalisty uzyskała w 2005r pod kierownictwem dr hab.n.med. Izabeli Strużyckiej. Swoją wiedzę aktualizuje i nieustannie podnosi kwalifikacje uczestnicząc w licznych szkoleniach i konferencjach.

moscibrodaKatarzyna Mościbroda

Dr Katarzyna Mościbroda ukończyła studia na Wydziale Lekarskim, Oddziale Stomatologii na Uniwersytecie Jagiellońskim w 2006 roku.
W iDenti wykonuje zabiegi z zakresu ortodoncji.
Swoją pasję związaną z ortodoncją rozwinęła na kilkuletnim kursie Dr Piotra Chądzyńskiego.
Zdobytą wiedzę systematycznie pogłębia uczestnicząc w licznych kongresach i szkoleniach.

piotr wieczorekPiotr Wieczorek

Lekarz stomatolog, absolwent Akademii Medycznej w Warszawie w 1995 roku.
W latach 1995-2006 aystent w Zakładzie Chirurgii Stomatologicznej Katedry Chirurgii Szczękowo Twarzowej w Warszawie. Pierwszy stopień specjalizacji z zakresu chirugii stomatologicznej 1998, drugi stopień specjalizacji 2001. Od ponad 10 lat implantolog. Członek Osis Edi – ogólnoposkie stowarzyszenie implantologów stomatologicznych, posiadacz certyfikatu potwierdzającego zdobycie umiejętności implantologa oraz curriculum implantologicznego Uniwersytetu Medycznego w Warszawie. Uczestnik programu szkoleniowego w NYU College of Dentistry.

MZMaciej Zaremba

  • Ukończył Warszawską Akademię Medyczną na kierunku stomatologicznym w roku 1997.
  • Po zakończeniu studiów i odbyciu stażu podyplomowego w roku 1998 rozpoczął pracę w Zakładzie Chorób Błony Śluzowej i Przyzębia IS UM w Warszawie, gdzie pracuje do tej pory na stanowisku adiunkta.
  • W roku 2005 obronił z wyróżnieniem pracę doktorską na temat: „Choroba przyzębia czynnikiem ryzyka chorób sercowo-naczyniowych?”.
  • Od roku 2007 specjalista w dziedzinie periodontologii.
  • Autor ponad 25 prac naukowych publikowanych w czasopismach krajowych i zagranicznych (m.in. Journal of Periodontology, Journal of Clinical Periodontology).
  • Wykładowca: konferencja IDF, kursy szkolenia podyplomowego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

MZBarbara Mienkina-Świątek

Lekarz dentysta, absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego w 2022 roku. Obecnie w trakcie specjalizacji z ortodoncji. Swoją zdobytą wiedzę aktualizuje poprzez uczestnictwo w wielu kursach i szkoleniach.